سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۰

نبض بازار در دستان ماست

شماره تماس

۲۳ ۹۱۷ ۵۵۵

– ۰۲۱

phone icon ahanmarkaz
سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۰

شماره تماس ۲۳ ۹۱۷ ۵۵۵

-۰۲۱

phone icon ahanmarkaz
منشور اخلاقی مجموعه آهن مرکز

مجموعه آهن مرکز با سابقه ای بیش از ۲۰ سال در زمینه  ارائه خدمات و فروش انواع مقاطع فولادی همواره  بر رعایت حقوق افراد تاکید داشته است و بر این مفهوم باوری عمیق دارد که بزرگترین افتخار و سرمایه این مجموعه رضایت مشتریان و همکاران و تولید کنندگان  عزیز است. از این جهت با تدوین منشور اخلاقی مجموعه و سر لوحه قرار دادن این منشور در تلاش است که بهترین خدمات را در زمینه های مختلف به مشتریان عزیز ارائه دهد.

خط مشی مجموعه آهن مرکز در قبال مصرف کنندگان عزیز

 1. احترام اصیل و حفظ کرامت انسانی مشتری، در هر شرایطی
 2. اطلاع‏ رسانی شفاف، به‏ موقع، دقیق و کامل و ارائه مشاوره مؤثر حق  مشتریان و مصرف‏ کنندگان است. رفتار مجموعه ی آهن مرکز با مشتریان در نهایت صداقت می باشد.
 3. سرعت، دقت، سهولت و کیفیت در ارائه خدمات و تحویل کالا از اساسی ترین حقوق مشتریان مجموعه آهن مرکز می باشد.
 4. انتقاد، حق مشتری و مصرف‏ کننده است. پاسخگویی، نقدپذیری و جبران خسارت ناشی از عملکرد مجموعه آهن مرکز برعهده ی ما می باشد.
 5. حفظ حریم شخصی و اسرار مشتری و رازداری، خط‌ مشی حرفه‌ای مجموعه آهن مرکز است.
 6. رعایت انصاف در عقد قرارداد و دوری از هرگونه دادوستد ناروا من جمله گران فروشی، کم فروشی، مغایر فروشی و از این قبیل موارد.
 7. پای‏بندی به تعهدات، به‏ ویژه در قیمت، تحویل به‏ موقع و بی عیب و نقص بودن کالا و خدمات.
 8. مواجهه صادقانه، عادلانه، صریح و اجتناب از هرگونه فریب، سر لوحه ی همیشگی مجموعه آهن مرکز است.

 

خط مشی مجموعه آهن مرکز در قبال رقبا

 1. احترام به کرامت منابع انسانی رقبا و حفظ آن و پرهیز از غیبت و بدگویی نسبت به رقبا، مشی اخلاقی آهن مرکز است.
 2. تلاش در جهت توسعه فرهنگ رقابت سالم و رقابتی کردن محیط کسب‏ وکار و اجتناب از هر فعالیت رقابت‏ گریز، تعهد حرفه‌ای و اخلاقی ما است. تلاش برای به دست آوردن جایگاه مرجع در صنعت، مادامی که بر شایستگی حرفه‌ای باشد، محیط رقابتی را رونق می‏دهد و گامی موثر در جهت رشد و اعتلا صنعت کشور است .
 3. پای‏بندی به شفافیت و قانون‌پذیری و پرهیز از هرگونه ارتباط دوگانه با منابع انسانی رقبا، اساس تعامل حرفه‌ای ما با رقبا است.
 4. رفتار غیراخلاقی را با تعهد اخلاقی پاسخ می‌دهیم و تعامل در جهت هم ‏افزایی به منظور ایجاد ظرفیت‌ها، فرصت‌ها و مدیریت تهدید در جهت حفظ منافع ملی و حقوق مصرف‏ کننده، تشویق رقبا به رعایت اخلاق حرفه‌ای و یاری کردن آنها در ارتقاء سلامت اخلاقی خط مشی ما است.
 5. قانون‌پذیری و پای‌بندی به تعهدات دوجانبه و مواجهه صادقانه، صریح و شفاف با رقبا خصلت سازمانی ما است.

 

و در نهایت آنکه ما

به تعامل برد – برد با رقبا بر اساس حفظ حقوق مصرف‏ کنندگان، پای‏بند هستیم و همواره در تلاش هستیم که در ارتباطات کاری و تجاری خود تمام طرفین بیشترین منفعت را کسب نمایند. 

 

WWW.AHANMARKAZ.IR

کارخانه فولاد منظومه

کارخانه فولاد منظومه – یکی از مجموعه های بسیار فعال و پر کار در زمینه تولید انواع مقاطع فولادی خصوصا نبشی و ناودانی شرکت صبا فولاد منظومه است

ادامه مطلب »
www.ahanmarkaz.ir

کارخانه نبشی ظهوریان

کارخانه نبشی ظهوریان – کارخانه ظهوریان یکی از کارخانه های معتبر در این زمینه است . محصولات تولیدی در این مجموعه از کیفیت و مرغوبیت بسیار ب

ادامه مطلب »
لوله گازی

کارخانه نبشی نستا

کارخانه نبشی نستا – از جمله تولید کنندگان با کیفیت نبشی در کشور عزیزمان ایران می توانیم به کارخانه فولاد نستا اشاره نماییم.

ادامه مطلب »

اینستاگرام آهن مرکز

در اینستاگرام همراه ما شوید

کانال تلگرام آهن مرکز

در تلگرام همراه ما شوید

کانال واتس اپ آهن مرکز

در واتس اپ همراه ما شوید

همکاران و تامین کنندگان بخش تولید

همکاران و تامین کنندگان بخش تولید

مجموعه آهن مرکز با نام تجاری پولاد نشان گستران فردا و با بیش از ۲۰ سال تجربه در زمینه تهیه انواع آهن آلات و مقاطع فولادی و تامین‌ مایحتاج اساسی پروژه های صنعتی و عمرانی، با سرلوحه قرار دادن منشور اخلاقی و ارائه مشاوره و کارشناسی دقیق، آماده ارائه کالا و خدمات با مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت به مشتریان عزیز است. مجموعه ما با مهیا نمودن بانک اطلاعات بسیار قوی در زمینه انواع تیر آهن و هاش، انواع میلگرد، انواع ورق های صنعتی و ساختمانی، انواع پروفیل سنگین و سبک، انواع لوله های صنعتی و ساختمانی و سایر مقاطع فولادی، با شما تا انتخاب بهترین و مناسب ترین کالا همراه خواهد بود. <<اعتماد شما سرمایه ماست>>

آدرس : بازار آهن (آهن مکان) فاز نهم مرکزی دفتر فروش (آهن مرکز)


ساعات کاری: شنبه الی چهارشنبه ۸:۳۰ الی ۱۸ پنجشنبه ها: ۸:۳۰ الی ۱۳


تلفن: ۷۴ ۹۳۶ ۵۵۵ -۰۲۱  —  ۳۱ ۹۷۹ ۵۵۵ -۰۲۱  —  ۲۳ ۹۱۷ ۵۵۵ -۰۲۱

مجوزهای کسب و کار

logo-samandehi