پروفیل صدرا

 یکی از کارخانه های بسیار مهم و توانمند در زمینه تامین زنجیره فولادی کشور،شرکت لوله و پروفیل صدرا تهران است.محصولات تولیدی در این کارخانه نقش بسیار مهم و اساسی در تامین جامعه صنعتی ما به محصولات فولادی خصوصا لوله و پروفیل دارد.تیم تولید محتوای مجموعه آهن مرکز شما را به آشنائی بیشتر با این کارخانه دعوت می نماید.

پروفیل صدرا
آهن مرکز- پر.فیل صدرا

تاریخچه و معرفی کارخانه لوله و پروفیل صدرا

شرکت صدرا در سال ۱۳۸۱ شروع به فعالیت کرده،هدف مهم و اساسی این مجموعه تولید محصولات و مقاطع فولادی با کیفیت بوده است.این مجموعه با افزایش تنوع در سبد محصولات و بهبود روند تولید توانسته سهم عمده ای از بازار مقاطع فولادی بخصوص لوله و پروفیل را به خود اختصاص دهد.این مجموعه با تهیه مواد اولیه کاملا استاندارد و مرغوب و واحد کنترل کیفی دقیق به این موفقیت نائل گشته است که محصولات بسیار مناسب و با کیفیتی را تولید نماید.

محصولات کارخانه صدرا:

لوله های صنعتی،بخش بزرگی از تولیدات این کارخانه را شامل می گردد.لوله های تولید شده در این بخش در ضخامت های مختلفی قرار دارد و کاربرد بسیار متنوع ای در بخش صنایع مختلفی دارد.

پروفیل های صنعتی و ساختمانی

پروفیل های صنعتی و ساختمانی از جمله تولیدات مهم کارخانه صدرا است.این پروفیل ها در ضخامت های مختلف،در ابعاد مختلف تولید می گردد.

برای خرید انواع پروفیل اینجا را کلیک نمایید

پروفیل درب و پنجره

از دیگر محصولات این کارخانه پروفیل های درب و پنجره است.این پروفیل ها از کیفیت بسیار مطلوب و مناسبی برخوردار است.

برای خرید انواع پروفیل درب و پنجره اینجا را کلیک نمایید

نشی:

محصول دیگر کارخانه صدرا نبشی است.نبشی تولید در این کارخانه در سایز های مختلف تولید می گردد و از کیفیت مطلوبی برخوردار است.

برای تهیه انواع نبشی اینجا را کلیک نمایید

پروفیل صابری
آهن مرکز- پروفیل صدرا

تهیه محصولات کارخانه صدرا

شما عزیزان می توانید برای تهیه انواع محصولات کارخانه صدرا اعم از لوله های صنعتی،پروفیل های صنعتی و ساختمانی،پروفیل های درب و پنجره و …. می توانید با مشاوران ما در مجموعه آهن مرکز در ارتباط باشید.