پروفیل یاران

هر یک از مقاطع فولادی کاربرد های گسترده و متنوع را دارا است و در فعالیت های صنعتی و ساختمانی به عنوان مواد اولیه مورد استفاده قرار می گیرد.یکی از مهم ترین مقاطع فولادی،لوله و پروفیل است.این محصولات از تنوع و گستردگی بالائی برخوردار است و محصولات هرکارخانه دارای ویژگی های خاصی است.از جمله تولید کنندگان مطرح لوله و پروفیل در سطح کشور می توان به کارخانه لوله و پروفیل یاران اشاره نمود.تیم تولید محتوای مجموعه آهن مرکز شما را به آشنائی بیشتر با این محصول دعوت می نماید.

پروفیل یاران
آهن مرکز- پروفیل یاران

تاریخچه و معرفی کارخانه لوله و پروفیل یاران

تاسیس ابتدائی این کارخانه در سال ۱۳۷۷ بوده است و با تلاش های متعدد این کارخانه در سال ۱۳۸۲ به بهره برداری رسیده است.این کارخانه از سبد تولیدی بسیار گسترده و متنوع ای برخور دار است و همه محصولات آن از کیفیت و استاندارد های لازم برخوردار است.به عنوان مثال لوله های گازی تولیدی در این کارخانه تحت استاندارد۲۴۴۰ DIN است و یا لوله های صنعتی تولید شده در این کارخانه تحت استاندارد ۲۳۹۴DIN است.

محصولات کارخانه لوله و پروفیل یاران

لوله های صنعتی:

این لوله ها که عمدتا در مصارف صنعتی کاربرد داشته در ابعاد ۱۳ الی ۵۵ میلی متر تولید می گردد و ضخامت های آن ها بین ۰/۷ الی ۴میلی متر است.این لوله عمدتا در صنایع نفت و گاز و پتروشیمی کاربرد دارد.

لوله های گاز شبکه

لوله های فولادی کاز شبکه که قطر اسمی آن ها بین ۱ تا ۶ اینچ است و ضخامت آن ها بین۱/۲ الی ۱/۷ است.

لوله های گاز خانگی

عمد استفاده این لوله ها،ایجاد شبکه های گاز رسانی در خانه است.قطر اسمی این لوله ها بین ۸ الی ۱۵۰ میلی متر است و ضخامت آن ها بین ۳۵/۲  الی ۴/۵ است.

پروفیل های مربع

پروفیل های مربع از دیگر محصولت تولیدی این کارخانه است.این پروفیل ها در سایز های ۱۰*۱۰ الی ۱۲۰*۱۲۰ و در ضخامت های مختلف تولید می گردد.این پروفیل ها از کاربرد های بسیار متنوع و گسترده ای برخوردار است.

قوطی های مستطیل

از دیگر  محصولات این کارخانه می توان به قوطی های مستطیل اشاره نمود.این پروفیل ها در ابعاد ۱۰*۲۰ الی ۴۵*۴۰ در ضخامت های مختلف تولید می گردد.

پروفیل های درب و پنجره

این کارخانه علاوه بر محصولات فوق به تولید انواع پروفیل درب و پنجره نیز اقدام می نماید.

تهیه محصولات پروفیل یاران

شما عزیزان می توانید برای تهیه انواع محصولات کارخانه لوله و پروفیل یاران با مشاوران ما در مجموعه آهن مرکز در ارتباط باشید.