کارخانه فولاد منظومه

یکی از مجموعه های بسیار فعال و پر کار در زمینه تولید انواع مقاطع فولادی خصوصا نبشی و ناودانی شرکت صبا فولاد منظومه است. محصولات این کارخانه ازکیفیت و استاندارد بسیار بالا و مناسبی برخوردار هستند. تیم تولید محتوای مجموعه آهن مرکز شما را به آشنائی بیشتر با این کارخانه دعوت می نماید.

تاریخچه  کارخانه فولاد منظومه

این مجموعه در سال ۱۳۸۹ شروع به فعالیت کرده  است . این کارخانه با به کارگیری نیروهای متخصص و ماشین آلات بروز در حال حاضر سالیانه ۹۰ هزار تن انواع نبشی و ناودانی در سایزهای مختلف تولید می نماید

عرضه محصولات فولاد صبا

نبشی

از مهم ترین و اساسی ترین مقاطع فولادی ، نبشی است . این نوع پروفیل، کارکرد های بسیار متنوع و گسترده ای را دارا است من جمله اتصال پل ها ، ستون و سر آهن و کاربردهای دیگر نبشی تولیدی در مجموعه فولاد منظومه از کیفیت بسیار بالا و مطلوبی برخوردار است.

WWW.AHANMARKAZ.IR
آهن مرکز- نبشی منظومه

ناودانی

ناودانی از دیگر مقاطع فولادی است که به شکل حرف  U  لاتین است . ناودانی تولید شده در این مجموعه از کیفیت بسیار مناسبی برخوردار است و در ضخامت های مختلف و در طول های۶ و ۱۲ متری تولیدمی گردد.

عوامل موثر بر قیمت ناودانی منظومه

قسمت محصولات این مجموعه به عوامل مختلفی بستگی دارد . من جمله قیمت مواد اولیه ، قسمت پایه ای ارز ، هزینه تمام شده تولید و عواملی از این دست.

مجموعه آهن مرکز با سالها تجربه در زمینه تهیه و توزیع انواع مقاطع فولادی و با بکارگیری متخصصین توانمند آماده ارائه خدمات به شما عزیزان در تهیه انواع آهن آلات صنعتی و ساختمانی است.برای خرید و همچنین مشاهده انواع مقاطع فولادی از لینک زیر میتوانید استفاده نمائید

برای خرید انواع مقاطع فولادی کلیک نمائید